Mokomieji vaikams

Stalo žaidimai skirti mokintis skaičiuoti, kalbėti, strateguoti, liesti, pūsti, dėlioti, pažinti figūras.

Atstovaujame Lietuvišką gamintoją "Logis"

Mokomieji vaikams Yra 20 prekės(-ių).

puslapyje
Rodoma 1 - 10 iš 20 dalykų
 • Greita peržiūra
  8,49 € Yra sandėlyje

  Stalo žaidimą "MaCAr" gali žaisti tiek maži, tiek dideli. Žaidimas lavina fantaziją, kompozicijos ir estetinius įgūdžius. Net du žaidimo variantai: Mažiesiems - fantazijos bei pastabumui lavinti ir vyresniems linksmas lenktyniavimo žaidimo variantas - kuri komanda greičiau sudėlios savo automobilį ?!

  8,49 €
  Yra sandėlyje
 • Greita peržiūra
  15,99 € Yra sandėlyje

  „OPA OP!” – linksmas ir judrus žaidimas vaikams nuo 3 metų. Žaidimas moko vaikus skaičiuoti,  o vyresnius vaikus – ir taktikos bei drąsiai įveikti pirmąsias nesėkmes, mažiesiems žaidėjams tėveliai gali pritaikyti žaidimą pagal savo vaikų temperamentą ir charakterį. Paaugusiems vaikams siūlomos taisyklės su daugiau veiksmo,  todėl žaidimas bus smagus ilgą...

  15,99 €
  Yra sandėlyje
 • Greita peržiūra
  16,99 € Yra sandėlyje

  Meškučiai renka pievoje žemuoges ir veria jas ant smilgų. Gal nori smaližiams padėti? Rinki, verki ir skaičiuoki, kiek surinkai žemuogių. Žaidimas ugdo loginį mąstymą ir pastabumą. Meškučių padėtis padeda vaikams skirti dešinę ir kairę puses, o žemuogių vėrinėjimas padeda lengviau suprasti kiekinę skaičiaus sandarą, skaičių seką, sudėtį ir atimtį. Kartu...

  16,99 €
  Yra sandėlyje
 • Greita peržiūra
  9,99 € Išparduota

  SMAGI PRAMOGA VISAI ŠEIMAI!!! Neturite laiko žvejybai? Išsidėliokite tvekinio korteles ir meškeriokite namuose! Žaidimas lavina strateginį mąstymą, atmintį ir pastabumą. Lietuviškas Stalo žaidimas "Žuvys ir akmenys" visai šeimai !!!

  9,99 €
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
 • Greita peržiūra
  21,99 € Išparduota

  Lietuvių aurorės Laimos Kikutienos sukurtas žaidimas. Žaidimo tikslas - iš ištrauktų kortelių su augalų, gyvūnų, daiktų motyvais, papasakoti pasakaitę ir surinkti kuo daugiau kortelių. Pasakodami istoriją, žaidėjai sakinkiuose turi pavartoti žodžius, nusakančius, kas pavaizduota kortelėse. Žaidimas, skirtas visai šeimai, ugdo fantaziją, kūrybiškumą,...

  21,99 €
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
 • Greita peržiūra
  18,79 € Yra sandėlyje

  Vėžliukai keliauja iš Mažųjų salelių į Vėžlių salą. Kelionės metu jie susipažįsta su įvairiais gyvūnais ir jų gyvenimo būdu. Žaidimas skatina pažinti vandenyno gyventojus ir jų savybes. Pasinerkite su vėžliukais į nuostabų vandenyno gyvenimą bei puikiai praleiskite laisvalaikį žaidžiant kartu. Taigi - kuriam pavyks pirmam įveikti kliūtis ir pasiekti...

  18,79 €
  Yra sandėlyje
 • Greita peržiūra
  14,99 € Išparduota

  Turnyrai su linksmais riteriais, drakonais ir klastingomis damomis – visas mokomojo kortelių žaidimo smagumas. Žaisdami šį žaidimą, vaikai turi atkreipti dėmesį į riterio skydo spalvą ir formą (trikampį, keturkampį, šešiakampį, apskritimą), skydo herbą (pavaizduotą gyvūną) ir riterio jėgos ženklą – skaitmenį kortelės viršuje.

  14,99 €
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
 • Greita peržiūra
  16,79 € Išparduota

  Pirmiausiai žaidėjai privalo pasakyti daiktą, vardą, gėlę ar gyvūną iš raidės, kuri atverčiama. Tada iš surinktų raidžių sudėliojami žodžiai ir galiausiai trumpi sakiniai. Žaidimas skatina pažinti raides, nustatyti pirmąją žodžio raidę, sudėlioti žodžius. Taip pat padeda mokytis skaityti, klasifikuoti daiktus, turtina žodyną, lavina atmintį ir vaizduotę.

  16,79 €
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
 • Greita peržiūra
  17,99 € Išparduota

  Augdamas staiga vieną dieną supranti, kad kažkur yra paslėptas TAVO LOBIS. Keturi nuotykių ieškotojai netyčia atranda seną  žemėlapį ir leidžiasi į kelionę lobio ieškoti. Kiekvieno žaidėjo laukia įtemptas žaidimas. „Lobis, lobis!" – tai strateginis žaidimas, lavinantis gebėjimą planuoti ir skaičiuoti.

  17,99 €
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
 • Greita peržiūra
  9,99 € Yra sandėlyje

  Šio žaidimo autorė Laima Kikutienė sukūrė loginį žaidimą, kurį žaisdami vaikai mokosi pažinti gyvūnus, emocijas ir rasti panašumų. Gyvūnų nuotaikos suvokimas pažadina vaikuose meilę gyvūnams. Žaidimas ugdo pastabumą, moko pažinti spalvas, grupuoti ir skaičiuoti, lavina atmintį ir mąstymą. O svarbiausiai – stiprina draugystę.

  9,99 €
  Yra sandėlyje
Rodoma 1 - 10 iš 20 dalykų