Mokomieji vaikams

Stalo žaidimai skirti mokintis skaičiuoti, kalbėti, strateguoti, liesti, pūsti, dėlioti, pažinti figūras.

Atstovaujame Lietuvišką gamintoją "Logis"

Mokomieji vaikams Yra 20 prekės(-ių).

puslapyje
Rodoma 1 - 10 iš 20 dalykų
 • Greita peržiūra
  9,99 € Išparduota

  SMAGI PRAMOGA VISAI ŠEIMAI!!! Neturite laiko žvejybai? Išsidėliokite tvekinio korteles ir meškeriokite namuose! Žaidimas lavina strateginį mąstymą, atmintį ir pastabumą. Lietuviškas Stalo žaidimas "Žuvys ir akmenys" visai šeimai !!!

  9,99 €
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
 • Greita peržiūra
  18,79 € Yra sandėlyje

  Vėžliukai keliauja iš Mažųjų salelių į Vėžlių salą. Kelionės metu jie susipažįsta su įvairiais gyvūnais ir jų gyvenimo būdu. Žaidimas skatina pažinti vandenyno gyventojus ir jų savybes. Pasinerkite su vėžliukais į nuostabų vandenyno gyvenimą bei puikiai praleiskite laisvalaikį žaidžiant kartu. Taigi - kuriam pavyks pirmam įveikti kliūtis ir pasiekti...

  18,79 €
  Yra sandėlyje
 • Greita peržiūra
  14,99 € Išparduota

  Turnyrai su linksmais riteriais, drakonais ir klastingomis damomis – visas mokomojo kortelių žaidimo smagumas. Žaisdami šį žaidimą, vaikai turi atkreipti dėmesį į riterio skydo spalvą ir formą (trikampį, keturkampį, šešiakampį, apskritimą), skydo herbą (pavaizduotą gyvūną) ir riterio jėgos ženklą – skaitmenį kortelės viršuje.

  14,99 €
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
 • Greita peržiūra
  13,99 € Yra sandėlyje

  Smagus žaidimas 2-4 žaidėjams nuo 7 metų. Žaidimas skatina bendravimą, loginį, strateginį mąstymą, domėjimąsi vabzdžių pasauliu, moko paisyti taisyklių.

  13,99 €
  Yra sandėlyje
 • Greita peržiūra
  11,99 € Yra sandėlyje

  Žaidimas skatina bendravimą, lavina smulkiuosius judesius, moko paisyti taisyklių, pažinti ir atskirti spalvas, atlikti pūtimo pratimus. Žaidimo metu atsiranda gimtadienio tortas su žvakutėmis, laimėtojas pagerbiamas gimtadienio daina ir visi vaikai drauge užpučia žvakutes.

  11,99 €
  Yra sandėlyje
 • Greita peržiūra
  9,99 € Yra sandėlyje

  Šio žaidimo autorė Laima Kikutienė sukūrė loginį žaidimą, kurį žaisdami vaikai mokosi pažinti gyvūnus, emocijas ir rasti panašumų. Gyvūnų nuotaikos suvokimas pažadina vaikuose meilę gyvūnams. Žaidimas ugdo pastabumą, moko pažinti spalvas, grupuoti ir skaičiuoti, lavina atmintį ir mąstymą. O svarbiausiai – stiprina draugystę.

  9,99 €
  Yra sandėlyje
 • Greita peržiūra
  8,99 € Yra sandėlyje

  “SPĖK KAS AŠ?” Tai stalo žaidimas vaikams nuo 3 metų, 2014 metais parodoje “Spielwarenmesse” nominuotas tarp dešimties geriausių metų žaidimų skirtų vaikams. Smagus spėlionių žaidimas, kurį galima žaisti ir vienam, ir su tėveliais ir dideliame draugų būryje. Žaidimas lavina fantaziją, pastabumą, turtina žodyną, padeda geriau suvokti aplinką.

  8,99 €
  Yra sandėlyje
 • Greita peržiūra
  7,99 € Yra sandėlyje

  Ka turi du draugai – kaciukas ir šuniukas? Ar tai, ka jie turi, jiems vienodai patinka? Sudeliok korteles po keturias taip, kad jose butu kaciukas, šuniukas ir tai, kas juos jungia. Žaidimas lavina pastabumą, moko įdėmiau žvelgti į aplinką ir daiktus.

  7,99 €
  Yra sandėlyje
 • Greita peržiūra
  15,99 € Yra sandėlyje

  „OPA OP!” – linksmas ir judrus žaidimas vaikams nuo 3 metų. Žaidimas moko vaikus skaičiuoti,  o vyresnius vaikus – ir taktikos bei drąsiai įveikti pirmąsias nesėkmes, mažiesiems žaidėjams tėveliai gali pritaikyti žaidimą pagal savo vaikų temperamentą ir charakterį. Paaugusiems vaikams siūlomos taisyklės su daugiau veiksmo,  todėl žaidimas bus smagus ilgą...

  15,99 €
  Yra sandėlyje
 • Greita peržiūra
  16,99 € Yra sandėlyje

  Meškučiai renka pievoje žemuoges ir veria jas ant smilgų. Gal nori smaližiams padėti? Rinki, verki ir skaičiuoki, kiek surinkai žemuogių. Žaidimas ugdo loginį mąstymą ir pastabumą. Meškučių padėtis padeda vaikams skirti dešinę ir kairę puses, o žemuogių vėrinėjimas padeda lengviau suprasti kiekinę skaičiaus sandarą, skaičių seką, sudėtį ir atimtį. Kartu...

  16,99 €
  Yra sandėlyje
Rodoma 1 - 10 iš 20 dalykų