Kingsburg To Forge a Realm expansion

Nauja prekė

Priimkite ir įveikite naujus Kingburgo iššukius! Kingsburg: to Forge Realm“ – tai „Kingsburg“ stalo žaidimo papildymas, kuris darys Jūsų žaidimą kiekvieną kartą vis kitokį! Papildymą sudaro 6 dalys, kurias galėsite pridėti vieną ar daugiau, priklausomai nuo to, kurios žaidimo ypatybės Jums labiausiai patinka! Kaip sako stalo žaidimų expertas Tom Vasel: This expansion is OWESOM, you SHOULD GET!!!

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

29,00 € su PVM

Charakteristikos

Board game geek reitingas tai yra papildymas
Leidimo metai 2009
Žaidėjų skaičius 2-5
Žaidimo trukmė 90 min.

Apie prekę

Tik turint pagrindinį stalo žaidimą "Kingsburg" galėsite naudoti šį papildymą!

Papildymo dalys:

  • Dvi papildomos eilės naujų pastatų (karinių ir išteklių) su naujom funkcijom – kuo daugiau įvairovės tuo įdomiau! Taigi dabar ant stalo turėsite nebe 20, bet 28 pastatus.
  • Keturiolika pavienių pastatų eilių. Kiekvienas žaidėjas pradžioje gauna po dvi pastatų eiles ir uždengia jomis pasirenktas jau turimas pastatų eiles, tokiu būdu žaidėjai turės žaidimo lentas, kurios skirsis viena nuo kitos.
  • 25 veikėjai su specialiomis galiomis. Kiekvienas žaidėjas gauna tokį veikėją ir visą žaidimą gali naudoti jo specialias galias.
  • 30 įvykių kortelių (kiekvienų metų pradžioje atverčiama vis nauja įvykio kortelė, kuri veikia tik tuos metus. Kortelė yra taikoma visiems žaidėjams: kortelės poveikis gali būti labai Jums naudingas, ji gali neturėti ir jokio poveikio jūsų žaidimui, o gali netgi pakenkti).
  • 30 kareivių žetonų. Vietoje kauliuko, kiekvienas žaidėjas gauna 6 žetonus sunumeruotus 0,1, 1, 2, 3 ir 4; kiekvienos žiemos pradžioje jūs atiduodate pasirinktus žetonus ir skaičius reikš Jūsų kareivių skaičių, o taip pat galite žetonų nenaudoti, kurie žaidimo pabaigoje virs taškais. Šio papildymo dalies dėka galėsite ištobulinti savo karinę strategiją!!!

Šis Kingsburg stalo žaidimo papildymas taip pat pelnė šias nominacijas: