Caverna: The Cave Farmers

Nauja prekė

Net 5-oji vieta iš 11 928 galimų! Tai, kad žaidimas pateko į „Board Game Geek“ reitingo penketuką, apie jį pasako iš tiesų daug. Stalo žaidimų mėgėjai šiam žaidimui skyrė itin aukštą įvertinimą – net 8,24 balus iš dešimties. Pirmą kartą pakėlę dėžę nustebome jos sunkumu – atrodo, lyg būtų prikrauta plytų.

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

62,99 € su PVM

Charakteristikos

Board game geek reitingas 4
Leidimo metai 2013
Žaidėjų skaičius 1–7
Žaidimo trukmė 30–240 min

Apie prekę

Šiame žaidime jūs būsite barzdotas nykštukų šeimos, kuri gyvena mažame kalnų urve, lyderis. Visi kartu priešais urvą auginsite mišką ir kasitės gilyn į kalną, kursite urvus bei kasyklas savo palikuoniams. Kiek iškasite rūdos, priklausys tik nuo jūsų paties. Be to, turėsite gaminti ir ginklus, kuriais nešini galėsite keliauti į ekspediciją, kur jūsų lauks daug naujų atradimų ir užduočių.

Kasdami kalną netikėtai galite rasti vandens ar rūdos, o gal net rubinų, kurie leis jums praturtėti. Norėdami pralobti dar labiau, priešais urvą galite dirbti žemės ūkyje: kirsti mišką, sėti laukus ar statyti tvorą ganyklose, kuriose laikysite gyvulius. Galiausiai šį žaidimą laimės tas žaidėjas, kuris labiausiai ištobulins savo valdas.  

Apdovanojimai ir nominacijos: