Amerigo

Nauja prekė

„Amerigo“ stalo žaidimu galėsite mėgautis tiek su draugais, tiek su šeimos nariais. Žaidime keliaudami jūra atrasite Pietų Amerikos salas, kariausite su piratais, statysite prekybinius kelius bei kursite naujas gyvenvietes. Įspūdingas žaidimo elementas – kubelių bokštas, dėl kurio mechanizmo kiekvieną kartą žaidžiant žaidimą susidarys vis skirtingi veiksmų deriniai.

Smulkiau

Yra sandėlyje

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

54,99 € su PVM

Charakteristikos

Board game geek reitingas 241
Leidimo metai 2013
Žaidėjų skaičius 2–4
Žaidimo trukmė 90 min

Apie prekę

Padėkite tyrinėtojui Amerigui Vespučiui atrasti vis naujas žemes!

 

Kauliukų bokštas (parodytas paveikslėlyje) – įspūdingas žaidimo lementas, kuris nulems žaidėjų veiksmus. Žaidimo pradžioje visi veiksmų kubeliai (jų yra septynių spalvų, o kiekviena spalva žymi tam tikrą veiksmą) suberiami į bokštą. Netikėtumo veiksnys tas,kad iš bokšto iškrenta ne visi kubeliai, o tik dalis jų, taigi – niekas nežino, kaip pasisuks žaidimas.

 

Iškritę kubeliai – tai jūsų galimi veiksmai, kuriuos turėsite atlikti strateguodami, stengdamiesi surinkti kuo daugiau taškų ir laimėti žaidimą. Šiame žaidime žaidėjai galės keliauti jūra, apsistoti salose ir planuoti naujų gyvenviečių statybą, o pastarosios gamins išteklius, kurie žaidėjams uždirbs pergalės taškų. Taip pat norėdami apsiginti nuo jūros vandenyse klaidžiojančių piratų žaidėjai galės įsigyti patrankų ar specialių žetonų, kurie suteikia pranašumų prieš kitus žaidėjus.

 

*Kubelių bokšto, pavaizduoto paveikslėlyje, juodi elementai iš tiesų yra permatomi. Čia jie pavaizduoti juodai tam, kad geriau matytųsi permatomos bokšto dalys.