Mokomieji vaikams

Stalo žaidimai skirti mokintis skaičiuoti, kalbėti, strateguoti, liesti, pūsti, dėlioti, pažinti figūras.

Atstovaujame Lietuvišką gamintoją "Logis"

Mokomieji vaikams Yra 22 prekės(-ių).

puslapyje
Rodoma 11 - 20 iš 22 dalykų
 • Greita peržiūra
  15,00 € Yra sandėlyje

  Lavinkite vaiko reakciją ir greitį su mokomuoju stalo žaidimu „FIX“! Tai greitas ir įtraukinatis stalo žaidimas, kuriame niekam neteks laukti savo eilės, o greitis ir gera reakcija – raktas į pergalę! Kas atsikratys kauliuko pirmasis? Žaiskite šį stalo žaidimą visa šeima-linkmas laikas garantuotas!

  15,00 €
  Yra sandėlyje
 • Greita peržiūra
  15,99 € Yra sandėlyje

  „OPA OP!” – linksmas ir judrus žaidimas vaikams nuo 3 metų. Žaidimas moko vaikus skaičiuoti,  o vyresnius vaikus – ir taktikos bei drąsiai įveikti pirmąsias nesėkmes, mažiesiems žaidėjams tėveliai gali pritaikyti žaidimą pagal savo vaikų temperamentą ir charakterį. Paaugusiems vaikams siūlomos taisyklės su daugiau veiksmo,  todėl žaidimas bus smagus ilgą...

  15,99 €
  Yra sandėlyje
 • Greita peržiūra
  16,79 € Yra sandėlyje

  Pirmiausiai žaidėjai privalo pasakyti daiktą, vardą, gėlę ar gyvūną iš raidės, kuri atverčiama. Tada iš surinktų raidžių sudėliojami žodžiai ir galiausiai trumpi sakiniai. Žaidimas skatina pažinti raides, nustatyti pirmąją žodžio raidę, sudėlioti žodžius. Taip pat padeda mokytis skaityti, klasifikuoti daiktus, turtina žodyną, lavina atmintį ir vaizduotę.

  16,79 €
  Yra sandėlyje
 • Greita peržiūra
  16,99 € Išparduota

  Meškučiai renka pievoje žemuoges ir veria jas ant smilgų. Gal nori smaližiams padėti? Rinki, verki ir skaičiuoki, kiek surinkai žemuogių. Žaidimas ugdo loginį mąstymą ir pastabumą. Meškučių padėtis padeda vaikams skirti dešinę ir kairę puses, o žemuogių vėrinėjimas padeda lengviau suprasti kiekinę skaičiaus sandarą, skaičių seką, sudėtį ir atimtį. Kartu...

  16,99 €
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
 • Greita peržiūra
  17,99 € Yra sandėlyje

  Augdamas staiga vieną dieną supranti, kad kažkur yra paslėptas TAVO LOBIS. Keturi nuotykių ieškotojai netyčia atranda seną  žemėlapį ir leidžiasi į kelionę lobio ieškoti. Kiekvieno žaidėjo laukia įtemptas žaidimas. „Lobis, lobis!" – tai strateginis žaidimas, lavinantis gebėjimą planuoti ir skaičiuoti.

  17,99 €
  Yra sandėlyje
 • Greita peržiūra
  17,99 € Yra sandėlyje

  Ar žinai kas kenkia tavo dantukams, o kas padaro juos sveikus ir stiprius? Ar supranti sveikos ir įvairios mitybos naudą? Kad sužinotum, sužaisk šį žaidimą!

  17,99 €
  Yra sandėlyje
 • Greita peržiūra
  18,79 € Yra sandėlyje

  Vėžliukai keliauja iš Mažųjų salelių į Vėžlių salą. Kelionės metu jie susipažįsta su įvairiais gyvūnais ir jų gyvenimo būdu. Žaidimas skatina pažinti vandenyno gyventojus ir jų savybes. Pasinerkite su vėžliukais į nuostabų vandenyno gyvenimą bei puikiai praleiskite laisvalaikį žaidžiant kartu. Taigi - kuriam pavyks pirmam įveikti kliūtis ir pasiekti...

  18,79 €
  Yra sandėlyje
 • Greita peržiūra
  19,99 € Išparduota

  Beveik visur pasaulyje gyvena skruzdėlės. Jų būstai - įspūdingi skruzdėlynai, kuriuos stato diena iš dienos. Rink statybines medžiagas, krauk į vėžimlius spalvotas plytas ir pastatyk savo skruzdėlyną pagal turimą statybos planą. Kas pirmasis pasistatys skruzdėlyną, tas laimės! Keli žaidimo variantai bei strategijų gausa žavi tiek didelius tiek visai mažus!

  19,99 €
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
 • Greita peržiūra
  19,99 € Yra sandėlyje

  Drago-tuku, tai komandinis žaidimas. Vaikai padeda vienas kitam, kartu siekia bendro tikslo. Žaidimas skatina socialinį bendravimą, ugdo gebėjimą įvertinti sprendimus ir jų pasekmes.

  19,99 €
  Yra sandėlyje
 • Greita peržiūra
  19,99 € Yra sandėlyje

  „Ganau, ganau aveles" – nuotaikingas žaidimas, lavinantis loginį mąstymą bei skatinantis skaičiuoti ir planuoti ėjimų sekas. Žaidimo tikslas - surinkti kuo daugiau žolės koretėlių. Vaikai, kurie jau moka skaičiuoti, suskaičiuoja korteles. Žaidėjas, neapdairiai pasiėmęs kortelę su kirmėliuku, turi už baudą ją ir dar vieną kortelę atiduoti.

  19,99 €
  Yra sandėlyje
Rodoma 11 - 20 iš 22 dalykų