nuo 3 metų Yra 4 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 4 iš 4 dalykų
 • Greita peržiūra
  7,99 € Yra sandėlyje

  Ka turi du draugai – kaciukas ir šuniukas? Ar tai, ka jie turi, jiems vienodai patinka? Sudeliok korteles po keturias taip, kad jose butu kaciukas, šuniukas ir tai, kas juos jungia. Žaidimas lavina pastabumą, moko įdėmiau žvelgti į aplinką ir daiktus.

  7,99 €
  Yra sandėlyje
 • Greita peržiūra
  8,99 € Yra sandėlyje

  “SPĖK KAS AŠ?” Tai stalo žaidimas vaikams nuo 3 metų, 2014 metais parodoje “Spielwarenmesse” nominuotas tarp dešimties geriausių metų žaidimų skirtų vaikams. Smagus spėlionių žaidimas, kurį galima žaisti ir vienam, ir su tėveliais ir dideliame draugų būryje. Žaidimas lavina fantaziją, pastabumą, turtina žodyną, padeda geriau suvokti aplinką.

  8,99 €
  Yra sandėlyje
 • Greita peržiūra
  11,99 € Yra sandėlyje

  Žaidimas skatina bendravimą, lavina smulkiuosius judesius, moko paisyti taisyklių, pažinti ir atskirti spalvas, atlikti pūtimo pratimus. Žaidimo metu atsiranda gimtadienio tortas su žvakutėmis, laimėtojas pagerbiamas gimtadienio daina ir visi vaikai drauge užpučia žvakutes.

  11,99 €
  Yra sandėlyje
 • Greita peržiūra
  15,99 € Išparduota

  „OPA OP!” – linksmas ir judrus žaidimas vaikams nuo 3 metų. Žaidimas moko vaikus skaičiuoti,  o vyresnius vaikus – ir taktikos bei drąsiai įveikti pirmąsias nesėkmes, mažiesiems žaidėjams tėveliai gali pritaikyti žaidimą pagal savo vaikų temperamentą ir charakterį. Paaugusiems vaikams siūlomos taisyklės su daugiau veiksmo,  todėl žaidimas bus smagus ilgą...

  15,99 €
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
Rodoma 1 - 4 iš 4 dalykų