La Granja

Nauja prekė

Žaidėjai kontroliuoja mažas fermas „Mallorca“ saloje „Esporles“ kaimelyje. Fermų valdytojai augins gėrybes už kurias vėliau turguje gaus pergalės taškus.

Smulkiau

53,99 € su PVM

Charakteristikos

Board game geek reitingas 100
Leidimo metai 2014
Žaidėjų skaičius 1–4
Žaidimo trukmė 90–120 min

Apie prekę

Žaidimo mintis gana paprasta. Kiekvienas žaidėjas turi savo fermą, kurioje augina gėrybes. Toliau gėrybes gabena į turgų ir už jas gauna pergalės taškus. Kuo geriau ištobulinsite savo fermas, tuo daugiau taškų surinksite, ir daugiausiai surinkęs laimės žaidimą.

Galvojome imsim ir tuoj pradėsim žaisti, bet kol supratome žaidimo taisykles užtrukome apie 1 valandą. Žaidimas susideda iš 6 raundų per kuriuos turėsite atlikti visą laiką tuos pačius veiksmus ( traukti kortelę, ridenti kauliukus, vežti prekes, rinkti pinigus ir t.t. ). Strateguoti teks labai daug, nes yra daug faktorių, lemiantys taškų gavimą ir kurie pastoviai vis pasikeičia, todėl reikės greitai orentuotis ir pritaikyti savo strategiją.

Tolimesnėj eigoj taisykles daug kartų pasikartoti nereikėjo, nes ant žaidimų lentos, kortelių yra simboliai, kurie primena, kokį veiksmą kada reikia atlikti.

Pradėję skaityti taisykles supratome, kad žaidime bus visko: kauliukų, kortelių, strategijos, skaičiavimo ir netgi truputis pasistumdymo turgaus teritorijoje J

Tai nėra visiškai ekonominis stalo žaidimas, nes kiekviename raunde jūsų strategija gali gana lengvai pasikeisti ( visko apskaičiuoti nepavyks ). Turime omenyje: ištrauksite įdomesnę kortelę, išridenti kauliukai netiks arba iš turgaus jus pašalins kitas žaidėjas ir tada reiks sukti galvą iš naujo kaip čia ką padaryti.

Smagiasia šitą žaidimą žaisite būdami 3-se arba 4-se. Žaidėme ir dviese, bet jaučiame, kad dar smagiau būtų 3 – 4 žaidėjams. Žaisite apie 1 – 2 valandas.

Smagu tai, kad žaidimas yra tikrai gana protingas ir kiekvieną kartą galėsite naudoti vis kitokią strategiją. Tai yra labai gerai, nes bus įdomus žaisti vis dar ir dar.

Apdovanojimai ir nominacijos: