Pandemic: The Cure

Nauja prekė

Kauliukų ridenimo žaidimas, kuriame žaidėjai tampa žmonijos gelbėtojų komanda, kuri būtinai turi rasti vaistą nuo pasaulyje plintančių ligos epidemijų!

Smulkiau

44,98 € su PVM

Charakteristikos

Board game geek reitingas 223
Leidimo metai 2014
Žaidėjų skaičius 1–5
Žaidimo trukmė 30 min

Apie prekę

Šis stalo žaidimas – populiaraus stalo žaidimo „Pandemic“ versija. Žaidimo išdėliojimas užtrunka mažiau nei minutę, o pats žaidimas – ne ilgiau nei pusvalandį. Kaip ir „Pandemic“ žaidime, keturios epidemijos gąsdina pasaulį ir tik nuo jūsų komandos priklauso žmonijos likimas.

Kiekvienas žaidėjas gauna skirtingą personažą, kuris turi savo unikalius ridenimo kauliukus ir sugebėjimus. Žaidėjai gali ridenti savo kauliukus taip dažnai, kaip tik nori, bet kuo daugiau kartų ridensite, tuo didesnė tikimybė, kad išplis nauja epidemija.


Jeigu bet kuriuo metu, bet kuriame regione išplinta trys tos pačios spalvos epidemijos, prasideda ligos protrūkis ir liga išplinta į gretimą regioną. Esant per dideliam protrūkių skaičiui, epidemijos pasiekia aukštą pavojaus lygį, o žaidėjams tenka susitaikyti su pralaimėjimu. Jeigu vis dėlto, žaidėjams pavyks surasti vaistą nuo ligų, jie laimės ir žmonija bus išgelbėta!

Apdovanojimai ir nominacijos: