nuo 6 metų Yra 4 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 4 iš 4 dalykų
 • Greita peržiūra
  14,99 € Išparduota

  Turnyrai su linksmais riteriais, drakonais ir klastingomis damomis – visas mokomojo kortelių žaidimo smagumas. Žaisdami šį žaidimą, vaikai turi atkreipti dėmesį į riterio skydo spalvą ir formą (trikampį, keturkampį, šešiakampį, apskritimą), skydo herbą (pavaizduotą gyvūną) ir riterio jėgos ženklą – skaitmenį kortelės viršuje.

  14,99 €
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
 • Greita peržiūra
  15,00 € Yra sandėlyje

  Lavinkite vaiko reakciją ir greitį su mokomuoju stalo žaidimu „FIX“! Tai greitas ir įtraukinatis stalo žaidimas, kuriame niekam neteks laukti savo eilės, o greitis ir gera reakcija – raktas į pergalę! Kas atsikratys kauliuko pirmasis? Žaiskite šį stalo žaidimą visa šeima-linkmas laikas garantuotas!

  15,00 €
  Yra sandėlyje
 • Greita peržiūra
  17,99 € Yra sandėlyje

  Augdamas staiga vieną dieną supranti, kad kažkur yra paslėptas TAVO LOBIS. Keturi nuotykių ieškotojai netyčia atranda seną  žemėlapį ir leidžiasi į kelionę lobio ieškoti. Kiekvieno žaidėjo laukia įtemptas žaidimas. „Lobis, lobis!" – tai strateginis žaidimas, lavinantis gebėjimą planuoti ir skaičiuoti.

  17,99 €
  Yra sandėlyje
 • Greita peržiūra
  18,79 € Yra sandėlyje

  Vėžliukai keliauja iš Mažųjų salelių į Vėžlių salą. Kelionės metu jie susipažįsta su įvairiais gyvūnais ir jų gyvenimo būdu. Žaidimas skatina pažinti vandenyno gyventojus ir jų savybes. Pasinerkite su vėžliukais į nuostabų vandenyno gyvenimą bei puikiai praleiskite laisvalaikį žaidžiant kartu. Taigi - kuriam pavyks pirmam įveikti kliūtis ir pasiekti...

  18,79 €
  Yra sandėlyje
Rodoma 1 - 4 iš 4 dalykų