Žaidimas "Katė iš namų... pelės ant stalų!"

Nauja prekė

„Katė iš namų... pelės ant stalų" – ugdomasis kortelių žaidimas, skirtas daiktų padėčiai erdvėje suvokti. Žaisdami vaikai mokosi teisingai parinkti prielinksnius: už, prieš, po, virš, ant; erdvės sąvokas: viduje, išorėje, kairėje, dešinėje. Žaidimas lavina loginį mąstymą, turtina žodyną.

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

9,99 € su PVM

Charakteristikos

Žaidėjų amžius nuo 5 metų
Žaidėjų skaičius 2-5
Žaidimo trukmė 15-20 min.

Apie prekę

Vos tik katė išsliūkino iš namų, pelės tuoj išlindo iš urvelių ir pradėjo visur šmirinėti: užlipo ant stalo, palindo po puodeliu, patikrino, kas yra stiklinėje...

Rinkinyje yra

54 kortelės:

*27 kortelės mėlyna nugarėle;

*27 kortelės geltona nugarėle.

Žaidimo tikslas

Spėti ir įsiminti. Paeiliui kiekvienas žaidėjas atlieka „patarėjo“ vaidmenį. „Patarėjas“ vis pasako, kas yra pavaizduota kortelėje: pirmiausiai, kokios spalvos pelė, tuomet koks daiktas yra nupieštas kortelėje, ir galiausiai praneša, kurgi yra pelė. Kiti žaidėjai atidžiai klausosi. Žaidėjas, atvertęs būtent tą kortelę, kurioje pavaizduotas piešinys atitinka „patarėjo“ nusakytąjį, gauna kortelę kaip atlygį.

Tačiau reikia būti budriems: netikėtai gali pasirodyti katė! Dėmesio: jeigu žaidėjas atverčia ne pelę o katę, tuomet pelytės labai išsigąsta! Visi žaidėjai, išskyrus „patarėją“, apibėga vieną kartą aplink stalą ir vėl susėda į savo vietas. „Patarėjas“ pasiima mėlynąją kortelę ir pasideda greta savęs.

Kas pirmasis surinks penkias korteles, tas ir laimės žaidimą.

Žaidimo variantai

žaidimas taps paprastesnis:

*jeigu išimsite korteles su kate;

*jeigu žaisite tik tomis kortelėmis, kuriose pavaizduotas stalas ir puodelis; žaidimas taps sunkesnis, jei žaidėjas gaus kortelę ne iš ant stalo gulinčiųjų, o iš užverstos mėlynųjų kortelių krūvos.