Žaidimas "Meškučiai skaičiuoja"

Nauja prekė

Meškučiai renka pievoje žemuoges ir veria jas ant smilgų. Gal nori smaližiams padėti? Rinki, verki ir skaičiuoki, kiek surinkai žemuogių.

Žaidimas ugdo loginį mąstymą ir pastabumą. Meškučių padėtis padeda vaikams skirti dešinę ir kairę puses, o žemuogių vėrinėjimas padeda lengviau suprasti kiekinę skaičiaus sandarą, skaičių seką, sudėtį ir atimtį. Kartu ugdomi ir motoriniai vaiko gebėjimai.

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

16,99 € su PVM

Charakteristikos

Žaidėjų amžius nuo 4 metų
Žaidėjų skaičius 2-4
Žaidimo trukmė 30 min.

Apie prekę

„Meškučiai skaičiuoja" – smagus žaidimas ir vyresniems vaikams bei suaugusiesiems. Smagiausia žaisti keturiems asmenims. Galima žaisti ir vienam, dviese arba trise.

ŽAIDIMO TIKSLAS - Padedant meškučiams surinkti ir užverti ant virvutės kuo daugiau žemuogių. Patarimas: Jei žaidėjai dar nemoka gerai skaičiuoti ir jiems sunku nustatyti, kuris pririnko daugiau, palyginimui virvutės sudeda- mos viena šalia kitos, kad mažieji matytų savo „uogavimo“ rezultatus.

Žaidimo pricipas:

Kiekvienas žaidėjas, pradedant mažiausiu (o paskui – pagal laikrodžio rodyklę), paeiliui verčia nuo savo takelio po kraštinę kortelę, kurioje pavaizduotas meškutis. Kortelėse nupiešti meškučiai laiko saujoje ar atiduoda tiek uogyčių, kiek parašyta kortelės apačioje.

1. Jei kortelėje pavaizduotas meškutis abiejose letenėlėse laiko vieną žemuogytę ir apačioje parašyta +1, tai žaidėjas iš dėžutės ima vieną žemuogytę ir veria ją ant savo virvutės.

2. Jei kortelėje pavaizduotas meškutis abiejose letenėlėse laiko dvi žemuogytes ir apačioje parašyta +2, tai žaidėjas iš dėžutės ima dvi žemuogytes ir veria jas ant savo virvutės. Ir t.t.

Toliau dar įdomiau :)

1. Jei kortelėje pavaizduotasmeškiukas pasisukęs šonu ir tiesia savo letenėlę su viena žemuogyte, tai žaidėjas nuveria vieną žemuogytę nuo savo virvutės ir atiduoda ją kaimynui iš tos pusės (į kairę ar į dešinę), į kurią meškiukas tiesia letenėlę.

2. Jei kortelėje pavaizduotas meškiukas pasisukęs šonu ir tiesia savo letenėlę su daugiau ( dviem , trim ar keturiom , skaičius parašytas ir kortelės apačioje su „-“ ženklu) žemuogyčių, tai žaidėjas nuveria tiek žemuogyčių nuo savo virvutės, kiek pavaizduota kortelėje, ir atiduoda jas kaimynui iš kairės arba iš dešinės. (Jei reikia atiduoti daugiau, negu turima ant savo virvutės, tai tas žaidėjas baigia žaidimą.)

3. Jei kortelėje pavaizduotas meškutis be žemuogyčių , tai jis visas rastas uogytes suėdė ir žaidėjas žemuogyčių negauna. Tokios kortelės apačioje parašytas skaičius 0.

ŽAIDIMO PABAIGA

Žaidimas baigiamas, kai visi žaidėjai atverčia savo korteles. Tada kiekvienas žaidėjas suskaičiuoja savo surinktas žemuogytes. Laimi tas žaidėjas, kuris surinko daugiausiai žemuogyčių.