Run Fight or Die

Nauja prekė

Zombiai vėl puola žmoniją! Reikia apginti savo teritoriją

Daugiau:

Smulkiau

40,99 € su PVM

Apie prekę

Mirusiųjų minios grįžo !

Bet šį kartą jie nėra miniatiūros, besitraukiančios aplink modulinę lentą. Šį kartą zombiai ateina tiesiai pas jus ! Kaip ir daugumoje zombių žaidimų, jūs atstovaujate unikalų veikėją su išskirtiniais bruožais, išskyrus „Run, Fight or Die„. Čia jūs papildomai tūrėsite individualią lentą su zombiais, kurie puls tiks jus.

Zombiai vis artėja su kiekvienų raundu ! Jūs einate iš vietos į vietą, ieškodamas ginklų ir kitų likusių gyvų, beviltiškai mėgindamas išlikti. Rastas gyvasis jūms gali padėti savo sugebėjimais išlikti gyvams arba įveikti užduotis, kurios atrodo yra neįveikiamos. Bet kuriuo atveju, rastas gyvasis jūms duoda papildomų pergalės taškų.

Žaidimas baigsis, kai rasi penkis gyvuosius arba pasiekiama miesto riba.

O jeigu jūms įkando, žaidimas baigsis irgi, tik šiuo atveju zombių pergale.

Būkite atsargūs, rasti gyvieji gali tūrėti savo planų ir jūms pakenkti arba tapti priešu. Tokiu atveju jūms lieka tik BĖGTI, KOVOTI arba MIRTI !

Žaidimą galima žaisti nuo 1 iki 4 žaidėjų. Dėžėje rasite pilna gėrybių !!! 4 veiksmų lentos, 5 veikėjų lentos, lobių kaladė, vietos kaladė, įvykių kaladė, sekėjų kaladė, mutantų kaladė, 7 išskirtiniai kauliukai, žetonai ir nuostabias miniatiūras.