Sveiki stalo žaidimų mylėtojai ir tik pradedantys pažinti šį smagų užsiėmimą !!!

Esu Jolanta, stalo žaidimų fanė ir šios elektroninės parduotuvės įkūrėja. Turiu prisipažinti, kad laiko praleidimą kartu su stalo žaidimais buvau apleidusi gerokai nuo Monopolio ir Aliaso populiarumo laikų, todėl dabar dėkoju savo draugams, kurie prieš porą metų priminė apie šį užmirštą (bet beproto smagų :) laiko praleidimo būdą.

Tas vakaras su draugais ir stalo žaidmu „Power Grid“ prieš porą metų tapo lemtingas! Laukdavau kitų vakarų kuomet vėl galėsime pažaisti. O tada nusprendžiau nieko nebelaukti ir įsigyti stalo žaidimą, kurį galima būtų pažaisti dviese, su vyru, vakarais :). Įdomų ir įtraukiantį žaidimą dviems ieškojome tarp pasaulyje rekomenduojamų stalo žaidimų – tai buvo “Amerigo”, stalo žaidimas, nulėmęs šios parduotuvės atidarymą. Jo ieškojome gerus 2 metus ir kantriai laukėme kada gi Lietuvos parduotuvės (taip pat internetinės) atsiveš šį žaidimą. Per tą laikotarpį įsigijome ir “Katano naujakuriai” ir “King of Tokyo”, garsųjį “Game of Thrones” ir linksmai leidome laiką, kol nepastebimai ir visai mums netikėtai kilo mintis parsivežti tą patį Amerigo ir kitus stalo žaidimus, kuriuos tik stebėjome kaip žaidžia Youtube kiti stalo žaidimų megėjai, ir kuriuos taip norėjome išmėginti pažaisti :). Per tuos metus išsirinkau, žiūrėdama youtube ir www.boardgamegeek.com, labiausiai išskirtinius ir man asmeniškai patikusius žaidimus, kuriuos norėčiau turėti savo parduotuvėje.

Visus iki vieno žaidimus, esančius parduotuvėje, nekantrauju ir noriu išmėginti sužaisti draugų kompanijoje, o kuriuos išmėginau, įspūdžiais su Jumis dalinuosi “Žaidimų Karaliaus” facebook paskyroje: https://www.facebook.com/zaidimukaralius.lt/?ref=aymt_homepage_panel

Taigi, taip visai netikėtai ir atsrado mano veikla, hobis, internetinė parduotuvė. :)

Mano parduotuvėje rasite išskirtinius, pasaulyje TOP vietas, užimančius stalo žaidimus, todėl tik pradedantiems pažinti stalo žaidimus su mielu noru patarsiu ir kartu išrinksime tinkamiausią žaidimą Jums ir Jūsų draugams, šeimai ar dviems jaukiam vakarui.

Prašau visais iškilusiais klausimais skambinti telefonu : +37067443199, ar rašyti el.paštu: jolanta@zaidimukaralius.lt

Truputį apie mano veiklą brūkštelėjo laikraštyje: http://www.alfa.lt/straipsnis/50011635/stalo-zaidimai-ir-protmusiai-isstumia-pabodusius-alaus-vakarus Norėjau ir kitus įtraukti, užkrėsti šiuo smagiu užsiėmimu, nes galbūt kaip ir aš buvote užmiršę, kad galima suburti draugus drauge ir sužaisti netikėtai įtraukiantį stalo žaidimą! Ir galbūt kaip ir aš lauksite kito smagaus susibūrimo kartu!